Veebipoe müügitingimused

Käesolevad müügitingimused kehtivad daydream.ee veebipoes registreeritud või registreerimata külastaja (edaspidi Klient) ja veebipoe omaniku, Charter Yacht OÜ, vahel.

Üldtingimused

Veebipoe omanik on Charter Yacht OÜ, registrikoodiga 14608679 (edaspidi Rendileandja). Veebipoes daydream.ee renditakse (edaspidi Rent) veebipoe külastajatele  purjejahti Dufour Grand Large 390 (edaspidi Jaht). Jahti renditakse koos kipperiga. 

Veebipoes müüdavate teenuste hinnad on märgitud teenuste juurde. Kõik veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20 %. Kõik veebipoes müüdavate teenuste hinnad on eurodes.

Teave teenuse kohta on esitatud veebipoes vahetult teenuse juures.

Enne jahireisile tulekut saadetakse kliendile tutvumiseks jahireisi meelespea ja kohaletuleku juhised.

Tellimuse vormistamine

Teenuse tellimiseks tuleb valida soovitud teenuse pakett. Soovitud pakette saab broneerida läbi kontaktivormi. Kontaktivormi kirjeldada võimalikult täpselt soovid ja lisatellimused (nt toitlustus, fotograaf vm). Seejärel saadetakse pakkumine koos lõpliku hinnaga kliendi e-postile.

Rendileandjal on õigus nõuda ettemaksu tasumist täies ulatuses. Broneering on kinnitatud 100% ettemaksu laekumise korral. Lisatellimuste ettemaks on samuti 100%. 

“Meeskonnavaimu tugevdamise” paketi tellimise korral saab broneeringu tasuda internetipanagas koheselt. 

Broneeringu tegemiseks tuleb esmalt valida “Meeskonnavaimu tugevdamise” paketi lehel kalendrist sobiv vaba kuupäev ja see lisada ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
    Visa/Mastercard kaardimaksed
  • Rendileandja annab rentnikule kasutada Sõiduki lepingus sätestatud tingimustel ja korras. Rentnik kohustub tasuma rendi ning muud maksed lepingus sätestatud tingimustel ja korras.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kõikide teenuste eest tuleb tasuda ettemaks 100 %. Ettemaksu tasumise korral saadetakse kliendi e-posti aadressile kinnituskiri koos arvega.

Taganemisõigus

Broneeringu tühistamisel 30+ päeva enne jahireisi, tagastatakse Teie ettemaksust 90%.

Broneeringu tühistamisel 29-8 päeva enne jahireisi, tagastatakse Teie ettemaksust 50%.

Broneeringu tühistamisel 7 või vähem päevi enne jahireisi siis ettemaksu ei tagastata.

Rendileandja annab peale broneeringu kinnitamist kliendile “halva ilma garantii”. Jahireis lükatakse edasi kokkulepitud uuele kuupäevale, kui broneeringu kuupäeval on jahiga sõiduks sobimatu ilm. Kui Tallinna lahel on tuule kiirus 12 m/s või suurem, siis tagastame ettemaksu 100% või teeme broneeringu ümber mõnele teisele vabale kuupäevale.

Vihma korral muudame broneeringu vastastikusel kokkuleppel ning vaba aja olemasolul.

Broneeringu tühistamise või muutmise korral (sh tormi puhul), tellitud lisateenused, nt toitlustus, fotograaf, kaunistused jne, ei kuulu hüvitamisele.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab kliendi poolt sisestatud isikuandmeid ainult teenuse täitmiseks ning juhiste saatmiseks. 

Veebipood saadab kliendile uudiskirju ning pakkumisi kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel, kirjutades info@daydream.ee või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui kliendil on veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@daydream.ee või helistada telefonil:

+ 372 516 8038

Kui klient ja veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on kliendil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada kliendi ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Klient võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Charter Yacht OÜ

Telliskivi 60, 10412, Tallinn

Telefon: +372 516 8038

e-post: info@daydream.ee 

KMKR: EE102117231
Registrikood: 14608679
IBAN: EE222200221070532332

Kasutustingimuste jõustumise kuupäev: 02.04.2021